| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti! Cine stie niste mici coduri la Metin2 Black Magic, de exemplu niste coduri de transformare in fierar sau in caine fara sa am glob, daca stie cineva va rog sa imi ziceti si mie, va multumesc foarte mult si toate cele bune!

Răspuns Câştigător
| titi14 a răspuns:

Nu se poate trebuie sa ai glob si nu cred ca te poti transforma in fierar in plus cel ce foloseste coduri este GM daca stii cum poti face o cerere de a deveni GM el iti va pune niste intrebari iar daca le stii la perfectie te va numi GM nu trebuie sa abuzezi de puerea GM-ului ca iti va inchide contul iar apoi dupa ce esti GM poti folosi ori ce cod care til va da GM. Cererea de GM se face pe forum daca nu iti raspunde la cerere ori ai lvl mic ori crede ca nu meriti pentru ca te-ai certat cu jucatorii. fundita?

1 răspuns:
| jocuri23 a răspuns:

Si unde dai casa intrebi? si mai am cv unde gm si unde pica globuri si cum fac rost de otel albastru si de coduri si de arme