| lucianos222 a întrebat:

La world of tanks ar fi bine sa imi iau tancul Pz. I C? Fiindca am vazut ca cei care au tancurile astea sunt intr-un fel sau altul invincibili in sensul ca sunt foarte rapizi si nu prea ai sanse sa ii ochesti!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ete fis. Daca joci pe vreo risnita de calculator cu 15-20 fps si ai tanc cu echipaj la 70% sau mai slab cred si eu ca aia par batman. Oricum, Pz IC e super distractiv, dar e departe de a fi invulnerabil. Eu am vreo 70-80 de tancuri de toate si IC-ul o sa ramina intotdeauna in garaj. happy

| lucianos222 explică (pentru KodrutZ):

Dar de tancul Hetzer ce parere ai?

| KodrutZ a răspuns (pentru lucianos222):

TD vrei sa zici, nu tanc. E misto, am 546 de batalii cu el pina acum si WR de 53.66%. Totul e sa nu te duci de cretin cu el intre inamici si sa ai si pe cineva din echipa care sa iti tina spatele. Depinde de harta, in special pe cele de oras ai locuri unde poti sa faci ravagii cu Hetzu'. Oricum, e un vehicul care merita pastrat in garaj. Chiar daca nu faci cine stie ce bani si experienta la meciurile bune, e distractiv de jucat.