| Copil_Cumintelul_1970 a întrebat:

Buna lume! Am si eu o intrebare.Joc mt2antic si nu stiu sa fac bijuteriile si nici arma si armura bune.id meu este cata_cnc2000 si daca vreti imi spuneti pe mess daca nu si aici.

2 răspunsuri:
| pitbullbulterier a răspuns:

Sall,din cate am inteles vrei sa le plusezi, daca da uite cum:
1. te duci la fierar ( daca ai itemele +0 poti sa ti le faci pana la +3 cu putini yang, daca le ai minim +3 o sa-ti
ceara mai multi yang si alte obiecte) ai grija ca nu reusesc mereu
2. Pergamente binecuvantate(bless)

| Copil_Cumintelul_1970 explică (pentru pitbullbulterier):

Man scuze nici eu nu mam exprimat cum trebuie vroiam sa aflu ce trebuie sa pun pe bijjuteri