| WoKy a întrebat:

Buna, lume.
Mi.aminstesc acum vreo 10 ani, cred, ma jucam pe un PS (nu stiu ce varianta, cel mai probabil 2) un joc cu un câine ce mergea ca mult mai celebrul Mario si practic facea misiuni. Stiu ca daca spargeai o cutie iti dadea mere sau vieti si.mi mai amintesc ca atunci cand spargea cutia trebuia sa se roteasca exact ca diavolul tazmanian.
Stie cineva jocul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

102 dalmatians puppy to the rescue. Stiu jocul asta si l-am jucat fooartee mult cand eram mic. Probabil asta e.