| Blondiii67 a întrebat:

M-am gandit sa imi descarc jocul IMVU... Spuneti-mi va roog! Are virusi?

Răspuns Câştigător
| Andrei9822 a răspuns:

Salut, in legatura cu jocul depinde de pe ce site il ei, majoritatea de pe internet au virusi, daca te gandesti sa il cumperi nu au virusi (sa il cumperi de la magazin). Daca ai antivirus bun nu o sa ai probleme.
Antivirusuri bune:
-Nod 32
-avast
-AVG (cel mai nou, se spune ca e cel mai bun. Nu l-am incercat inca, deci nu stiu)
Acestea sunt cele mai bune antivirusuri. Deci s-ar putea sa aiba virusi daca scrie la sfarsitul jocului EXE sau exe. EXE inseamna "executabil" adica s-ar putea sa aiba virusi si ai putea sa ii stergi cu antivirus. BAFTA! Sper ca te-am ajutat.