| Answer17 a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine ceineva cu reclamele? De ceva vreme ma tot dispera reclamele pe net! Mai intai am folosit Mozila Firefox iar acum folosesc Chrome si patesc la fel pe amandoua. Cand dau click pe ceva orice, mai mereu imi deschide pagini cu reclame la jocuri sau mai stiu eu ce... stie cineva cum dezactivez asta sau cum le fac sa nu mai apara?

2 răspunsuri:
| RalucaMariaaaa a răspuns:

Nu poti. Si pe mine ma enerveaza reclamele alea da am aflat ca nu se poate face altceva decat sa dai "x" la toate cate apar happy. Sper ca te-am ajutat

| hmrcpt a răspuns:

Incearca sa instalezi ad-onurile ADBLOCK. Sunt mai multe si merge atat pe mozilla cat si pe chrome