| qtheodora a întrebat:

Buna!
Mai demult la kid land era un joc pe calculator cu o fata unde putea sa mearga la bal mascat la nunta la petrecere si la intalnire si puteai sa o machezi sa ii faci freza etc.stiti cum se numeste.si de unde pot sa-l descarc plz am mare nevoie de el...pentru o fata
mersi anticipat
>>funda

2 răspunsuri:
| EddieEne a răspuns:

Ce intrebare tampita de joc! Tu chiar nu gandesti?!?! Ca sa afli ceva trebuie sa spui un nume asemana tor jocului sau etc! Scuze fato dar dupe poza mea par un tip rau si apropo stiu jocul!

| MarryDllk a răspuns:

Sally Salon cred big grin