| Danyella94 a întrebat:

Buna mi-am cumparat ieri o tableta Goclever R70 si azi nu se mai inchide, s-a blocat.Ce pot face?

7 răspunsuri:
| iInfinityDarkness a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria, sa o introduci, sa o pornesti. apoi sa vezi daca se stinge de la buton, eu asa am facut cu telefonul =] daca nu functioneaza ar trebui sa te duci cu ea la un service.

| Danyella94 explică (pentru iInfinityDarkness):

Cu ce as putea scoate bateria?

| iInfinityDarkness a răspuns (pentru Danyella94):

Incearca sa o scoti pur si simplu cu degetele, iar daca nu merge baga-i ceva plat sub baterie si incearca sa o scoti.

| Danyella94 explică (pentru Danyella94):

Habar nu am ce am facut dar merge laughing va multumesc pentru raspunsuri

| DragosNr001 a răspuns:

Nu scoate bateriaaa! daca o scoti se duce toata tableta daca o strici, si aia de la garantie nu isi mai asuma daunele. Adica nu mai ai garantie, nimic. Du-te la cel mai apropiat service! nu o strica! Nu te teme, nu costa nimic, daca e in garantie =)

| bonniem98 a răspuns:

Scoate-i bateria sau pur si simplu asteapta pana se deblocheaza

| Danyella94 explică (pentru bonniem98):

Deja de o ora e blocata