| reborn4x3 a întrebat:

Buna mi-am descarcat Fraps si Hypercam2.Incep cu Fraps cand il desschid dau la movies si apas tasta 2 care mi-o arata acolo si nu se inttampla nimic/Hypercam2 o pot folosi dar nu stiu cum cand filmez si cand vizionez imi arata cu susul in jos va rog mult sa imi zicet-i repede pana la 20:00 rappid macar la una dintre ele.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Andrew1Me a răspuns:

Hypercam iti sfatuiesc sa il dezinstalezi, este jalnic.FRAPS in schimb, cand esti intr-un joc iti va aparea numaratoare pentru FPS(Frame per second) si cand apesi pe butonul indicat acolo(default el este F12 daca nu ma insel) numerele vor deveni rosii, atunci FRAPS incepe sa filmeze ce faci tu in joc si dupa inca o apasare a butonului de oprire, filmarea e salvata in directorul setat...default cred ca este C:/ProgramFiles/Movies...dar toate astea pot fi schimbate din meniul FRAPS-ului.Bafta!