| DEJ a întrebat:

Mi-am descarcat metin2 epical. Lam instalat..alea alea si cand am vrut sa intru pe el mi-a aparut o eroare ( Epical Metin2.exe- Application Error ) (The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the applocation) VA ROG SA MA AJUTATI! FUNDA + VOT

5 răspunsuri:
| Zackachu a răspuns:

Ai net framework 4.0 instalat?

| DEJ explică (pentru Zackachu):

Nu ma lasa sa il instalez (cand il instalez imi afara doar o imagine cu Net Framewark si imi da o eroare.e ceva cu windows installer 3.1)

| Zackachu a răspuns:

Ai incercat sa il reinstalezi?

| DEJ explică:

Tin sa precizez ca am instalat Net Farmewark. si nu ma lasa sa il instalez.