| Izzy45 a întrebat:

Mi-am facut acum ceva timp cont pe facebook si vreau sa il fac privat dar nu stiu cum si nici nu stiu pe unde sa caut.Asa ca puteti sa-mi spuneti cum? Va rog. Dau fundita.Si scuze pentru categorie nu am stiu ce sa pun.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Profil privat. Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy click pe "CUSTOM" si le THESE PEOPLE -alege FRIENDS apoi click pe "SAVE Setting"... Enjoy! Ai profil Privat!

1 răspuns:
| Alex_3756 a răspuns:

Te ajut eu! Cand incari o poza ai niste obtiuni " Sa vada - Prieteni prietenilor, prieteni, toti " Selecteaza prieteni si iti vor vedea doar prieteni facebook`ul, cu placere! Bafta!