| 1290 a întrebat:

mi-am facut server de counter strike 1.6 si vreau sa il fac sa fie NON-STOP spuneti-mi cum as putea sa-l fac si cam cat ar costa? plss help FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| WhiteShadow238 a răspuns:

Depinde... de ce firma de hosturi gasesti cauta si tu pe net HOSTING si nu stiu poate te costa 6 7 euro ar fi bine asa...
Uite aici : 18 sloturi - 35 RON/luna sau 12€ SMS
20 sloturi - 40 RON/luna sau 13€ SMS
22 sloturi - 45 RON/luna sau 15€ SMS
24 sloturi - 55 RON/luna sau 18€ SMS
26 sloturi - 65 RON/luna sau 20€ SMS
28 sloturi - 80 RON/luna sau 24€ SMS
30 sloturi - 90 RON/luna sau 26€ SMS
32 sloturi - 100 RON/luna sau 29€ SMS
Cauta pe Google Hosting CS ieftin si gasesti ceva cu forumcraiova...
( FUNDA big grin? )

| 1290 explică (pentru WhiteShadow238):

Da iti dua funda da spuneti te rog ce is sloturile sad ca nu stiu laughing

| WhiteShadow238 a răspuns (pentru 1290):

Sloturi... adica 20 playeri
sau sunt 2 sloturi libere pe serever adica 2 locuri libere pe server inseamna 20 locuri...

3 răspunsuri:
| Blablabla0012 a răspuns:

GamesZone :) puteti face comanda de servere http://gameszone.ro/order/llgelite
Intra sh pe http://www.llgelite.ro/forum/ sh arunca o privire la un forum unde ai putea sal bagi :P
Chiar daca 32 de sloturi e 100 de roni gandeste-te ca pentru acei cativa bani in + ai mereu pe cineva la informati care te poate ajuta :).