| Paramore_1504 a întrebat:

Mi-am instalat GTA San Andreas. Apoi mi-am instalat si SA-MP (San Andreas Multiplayer ) si cand intru in sa-mp ..peste cateva minute mi se stinge laptop`ul ..Nu mi-a mai facut asa pana acum.Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| dell7 a răspuns:

Pai depinde ce mod e.Dar cred ca stiu ce are.Vezi ca are dedesubt un cooler ala care da aer raceste hardu ala ar putea fi plin cu praf si hardu. nu se mai raceste. Daca vezi praf mult ia aspiratoru si aspiral prin gaurile elea...

5 răspunsuri:
| danieltare2 a răspuns:

Laptop-ul tau nu suporta SA-MP.

| Paramore_1504 explică (pentru danieltare2):

Si as putea sa fac ceva sau...straight face

| dell7 a răspuns (pentru Paramore_1504):

Pai depinde ce mod e.Dar cred ca stiu ce are.Vezi ca are dedesubt un cooler ala care da aer raceste hardu ala ar putea fi plin cu praf si hardu. nu se mai raceste. Daca vezi praf mult ia aspiratoru si aspiral prin gaurile elea...

| dell7 a răspuns:

Ce laptop ai si din ce an este?

| Paramore_1504 explică (pentru dell7):

Este Acer ..anul nu il stiu.dar oricum. dupa 2009

| dell7 a răspuns:

Imi dai idu tau ca am nevoie de ceva?