| Avaa01 a întrebat:

Buna mi-am instalat nfs hot pursuit 2010 si cand sa intru in joc imi apare imaginea cand intri si apoi imi zice (Please enter the serial number that you recevied with Need for Speed Hot Pursuit) ce serial number? de unde il pot lua, funda

1 răspuns:
| Dragos_6807 a răspuns:

Pai serial number e un cod care îl primești dacă ai cumpărat jocu și ai sa-l vezi în interiorul carcasei. Daca l-ai luat de pe internet trebuie sa găsești cumva un cod (serial number) și sa-l scrii când ți-l cere.