| gaby140 a întrebat:

mi-am isntalat Need for Speed Most Wanted 2005 si cand termin prima cursa (cea cu Razor) ma scoate de pe joc si imi zice ca "speed.exe has to close". Ce trebuie sa fac? Funda si vot la toate raspunsurile!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce procesor si memorie ram ai?
Incearca asa -> click dreapta pe speed.exe > Properties> Compatibility> bifeaza> Run this program compatibility mode for> aici selectezi Windows 2000 sau vezi variantele. Daca ai si alte programe deschise in paralel cu jocul ->inchide-le.

| gaby140 explică (pentru neluL):

Am procesorul si placa RAM compatibele pentru acest joc, stiupentru ca am mai jucat jocul asta pe PC-ul asta...am sa incerc sfatul tau!

| danydany988 a răspuns:

Te scoate din joc pentru ca ii lipsesc date.Incearca sa il reinstalezi.

| gaby140 explică (pentru danydany988):

Am facut asta de cca. 4 ori si tot asa imi face...