| anonim_4396 a întrebat:

Buna mi-am luat acum 3 zile Assassin's Creed 3 de la Altex cu 110 lei + transport, credeti ca a meritat?
Ca ma tot uitam pe youtube la el de anul trecut de cand a aparut si eram foarte nerabdator sa-l joc!
Idea e ca voiam s-mi iau 4-ule Black Flag da e un pic cam scump.
Am vazut la alte magazine online mai scump de atat!

4 răspunsuri:
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Eu nu cred ca a meritat, cand cu acelasi succes eu l-am luat gratis de pe net, si o sa-l iau la fel si pe al patrulea.
Eu zic ca-i mai bine gratis, decat sa-l cumperi.

| anonim_4396 explică (pentru xxxCARBONxxx):

Eu l-am luat pentru PS3 ca compu meu ai slabut!
Si daca e sa-l modez PS3 nu o sa mai pot juca jocurile online!

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pentru PS3 il poti gasi gratis:
http://tapochek.net/viewtopic.php?t=119512

| anonim_4396 explică (pentru xxxCARBONxxx):

Linku care mi-l-ai dat e in ruseste sau sarbeste nu stiu sigur exact!

Putem oare sa vorbim pe PSN 3, ca messu mi bulit?!