| Marin46 a întrebat:

Mi-am luat de ceva timp gta episodes from liberty city si cand merg cu masina mi se mica mai greu putin.Sistemul meu este:1GB RAM, placa video geforce gt220 cu 512mb ram, windows xp sp3, intel dual core 3.00ghz.puteti sa-mi spuneti ce pot face sa mi se miste mai bine dar fara sa cumpar o memorie sau ceva. DAU FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| CrytekEngine6 a răspuns:

Pai, calculatorul nu e destul de performant adica ar trebui 4 Rami si un card grafic cu 1 GB ram ca sa-ti mearga bine

1 răspuns:
| Fr33Styl3R_4665 a răspuns:

Te referi la GTA IV Episodes from Liberti City? Daca da, trebuie sa faci upgrade la pc.GTA IV cere minim 2gb ram + placa ta video e slaba.n-ar fi trebuit sa iti porneasca jocu'