| Emi1929 a întrebat:

Mi-am luat și eu un laptop zic eu decent si ma întrebam dacă îmi merg și jocuri pe el.
Cum ar fi:Assassin's Creed Odissey, Fortnite, far cry 5, ghost recon
Bineînțeles pe graficii medii sau low
Va rog sa ma lămuriți
Aici este laptopul
https://m.emag.ro/......DKCTGMMBM/

Btw Placa video este AMD radeon vega 10 RX
Va rog sa ma lămuriți

Răspuns Câştigător
| UnderVoltage a răspuns:

Cat ai platit pentru ele dupa mine nu e cel mai bun la capitolul pret/performanta. Si da ar trebui sa fie capabil sa duca AC Odyssey pe low(reder scale 50%) in 30fps si cam aceiasi situatie pentru Tom Clancy si Far Cry 5, Fortnite undeva la 60 fps low.

| Emi1929 explică (pentru UnderVoltage):

Dacă te referi cat am plătit pentru jocuri nu știu, fratele meu le-a luat din Germania. Daca te referi la prețul laptop-ului am dat pe el 520 de euro eu zic ca l-am prins la un preț bun de asta l-am si luat bugetul meu era pana in 600 de euro

| Emi1929 explică (pentru UnderVoltage):

Mulțumesc de răspuns!

| UnderVoltage a răspuns (pentru Emi1929):

Cel mai bine cautai ceva cu placa video dedicata un 1650 ceva. Dar daca scopul lui principal nu e gaming-ul atunci e ok.

| Emi1929 explică (pentru UnderVoltage):

Nu l-am luat neapărat pentru gaming.
Mai mult pentru scoala online filme dar și ceva jocuri sa meargă pe el