| dorne a întrebat:

Buna!
Mi-am scos si eu Grand Theft Auto IV : GTA 4 si as vrea sa-l instalez, insa am auzit ca mai trebuie sa mai fac nu stiu ce update, cont etc, Dau funda cui imi explica si mie ca la prosti ce trebuie facut

1 răspuns:
| Wallsal a răspuns:

Salut!
Daca deja ai gta 4 dai pe instal, si mai intai o sa iti instaleze rockatar game,
Lasa sa instaleze, apoi dai finish iar dupa aceea se instaleaza gta 4...Pe la jumatatea instalari apare insert disc 2, daca ai programul UltraIso dai mount la cd 2, sau partea a doua din gta 4, apoi dai ok la instalare...Din nou iti va cere dar iti va cere cd 1, faci la fel cu UltraIso, apoi dai finish la joc dupa ce s-a instalat.Dar de aici incepe problema, copiaza crack-ul unde ai instalat gta 4 si dai copy and replace, apoi i-a de pe net patch-ul, si da trebuie instalat, il instalezi si pourma intri in gta 4, pentru mai multe informatii contacteaza wallsallhelp@yahoo.com.Salut