| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la contul meu de pe site-ul jocurifete.ro.Am incercat sa dau recuperare cont dar mi-am uitat si parola de la yahoo messenger.Am multe conturi si uneori imi uit parolele.Va rog ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| akaa a răspuns:

Pai ca so recuperezi de la yahoo trebuie sa raspunzi la cateva intrebari. Dupa ce ai raspuns poti sa vezi mailurile si poti sa iti vezi contul de pe jocurifete.ro.
Sper ca te-am ajutat tongue fundita? big grin

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu ce? Ia lecitina sa nu mai uiti!
http://www.shopmania.ro/......41884.html
Cum ar putea cineva sa stie parolele tale daca sunt personale? Nu exista un ''program'' care sa stie ce uiti tu! Incearca sa-ti aduci aminte si scrie-le pe ceva!