| AnnaBebitza a întrebat:

Buna:* ...nu am cum sa modific un document pdf(deschis cu Adobe)? adica sa scriu ceva in plus...doar in Microsoft word se poate? nu as putea sa l deschid cu alt program ca sa pot modifica?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Buna. Intri pe
https://www.pdftoword.com si uploadezi linkul din pc acolo. Iti scrii e-mailul si se converteste automat. Downloadezi linkul de pe e-mail si atat.

| AnnaBebitza explică (pentru RyugaHideki):

Mersi...funditza..de curiozitate..se poate face si invers... word to pdf?

1 răspuns: