| asdaspfjsaăogha a întrebat:

Buna,nu am un pc bun,dar indeplineste cerintele minime ale uni joc,dar cu toate astea, am lag si atunci cand mor se blocheaza calculatorul si trebuie sa dau restart (chiar si cu grafica la low).Am incercat Game Booster, dar nu m-a ajutat.Si am sters programele de care numai am nevoie...Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Game booster e vrajealalaughing cele mai bune performante le ai cand rulezi jocul fara alte programe.

la cerinte minime nu inseamna ca si merge.
zi-mi modelul procesorului si al placii video, si cati rami ai. a si ce joc joci.

performanta iti variaza si in functie de modelul componentelor. 512 MB ram la o placa video nu inseamna aceleasi performante cu o placa cu specificatii asemanatoare.

| asdaspfjsaăogha explică:

2gb ram Intel core 2 duo 2. 2ghz si nu stiu undemi arata placa video si ma joc League of legends