| Alvin_8845 a întrebat:

Nu de mult mi-am cumparat GTA V pentru PC. Nu stiu de ce, dupa 2-3 minute de joc, in momentul in care conduc o masina/motocicleta incepe jocul sa imi sacadeze.
Eu am un laptop ASUS, mai exact acest laptop:

http://mediagalaxy.ro/......b-free-dos (am pe el Windows 10 PRO)

Ce imi recomandati sa fac pentru a nu imi mai sacada jocul?

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu-i de la nicio placa video, aici e vorba de ram, nu ai destula memoria, fa un upgrade la 8gb si sa vezi cum problema dispare

| CatalinVictor1985 a răspuns:

E de la placa video. incearca sa faci ultimele update la driverul placii video. daca nu merge nici asa umbla in setarile jocului dai la low si daca nici atunci nu vei reusi atunci ai nevoie de o placa video mai buna

| wick1337 a răspuns:

Iti trebuie 8 gb ram sa-ti mearga bine. si procesor mai bun zic eu