| xFaith a întrebat:

Nu mai merge sa intru deloc pe adresa mea de mail, adresa de mail o am de 7 ani. cand vreau sa intru, imi apare o intrebare. Nu mai stiu raspunsul la acea intrebare deoarece, adresa de mail, am facut-o acum 7 ani. Cum fac sa imi recuperez adresa de mail?
Si inca o intrebare : cand intru pe fb, folosesc aceeasi adresa de mail. ar fi posibil sa mi se blocheze contul de facebook? avamd in vedere ca nu mai merge sa intru pe adresa de mail? Are vreo legatura?

1 răspuns:
| Gosha a răspuns:

Nu prea mai ai cum sa recuperezi contul de Email.Nu are nicio legatura facebook-u.