| diwa a întrebat:

Nu stiu cum sa sterg de pe facebook data la care mi-am facut facebook-ul, sau cel putin sa setez sa vad doar eu asta thinking si mai e ceva, daca dau la "view as public", pe pagina mea apare la Recent Activity ca am inceput sa folosesc Facebook-ul de pe telefon, dar cand caut chestia asta pe profil s-o sterg, n-o gasesc straight face aveti idee cum pot rezolva macar una din aceste 2 probleme? Si va rog, nu-mi spuneti sa caut in setari sa vad pentru ca le-am luat pe toate la rand. Doar daca stiti clar de unde si cum sa sterg macar una din astea 2, FUNDA

Răspuns Câştigător
| Crizty a răspuns:

Aia cu data de l facebook nu se poate, si aia cu mobilu daca ai acesat facebook de pe mobil si pe urma pe pc va dura cateva zile pana dispare singura incerca sa nu mai acesezi de pe pe mobil facebook ca de aia iti apare aia, ok bafta, funda te rog.

1 răspuns:
| haos1234 a răspuns:

Nu se poate sterge acea data... Funda? big grin