| ZuzzyAllexandra a întrebat:

Bună, nu știu dacă am ales chiar categoria potrivită dar am o problemă.
Problema e a unei prietene mai exact care atunci când își pornește PC-ul îi apar 3 opțiuni cu : Start Windows Normally, Safe Mode și încă ceva.
Indiferent pe care dă enter îi repornește calculatorul practic și tot opțiunile alea apar. Și tot așa.
Dacă știe cineva despre ce vorbesc mă poate ajuta?
Repede, vă rog. straight face sad

4 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai si care e problema? dai pe Start Windows Normally si merge, care ar fi problema? Chestia aia apare cand PC-ul a fost inchis incorect sau restartat fortat de la buton.

| ZuzzyAllexandra explică (pentru 000MadMAX000):

Deci, indiferent pe care din opțiuni ar apăsa, PC-ul își dă un fel de restart și apar din nou opțiunile alea, și din nou dacă alege o opțiune se întâmplă același lucru. happy

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru ZuzzyAllexandra):

Da bluescreen dupa incarcarea windows-ului? necesita reinstalare daca e asa.

| PedoBarbie a răspuns:

Apeşi pe una din opţiuni. Ar trebuii să 'meargă'.