| Alinuuta a întrebat:

Buna oameni dragi.
Cum as putea instala pe iPhone, Vanced music? Am vazut tutoriale pe Youtube in engleza, in urma carora ar trebui sa se poata. Am urmat pasii, am instalat aplicatii si tot nu merge, nu se instaleaza aplicatia Vanced

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca nu este Vanced pentru iOS. Ce ai vazut tu is tepe ca sa scoata unii bani de pe fraieri.

| Alinuuta explică (pentru Wr3nch):

M-am prins eu oarecum. Drept urmare, nu am mers pana la capat, ca am vazut ca umbla cu cioara vopsita, dupa multe incercari esuate/nefinalizate. Insa, sunt multi ce au comentat la aceste tutoriale de pe Youtube, care erau super incantati si multumiti de rezultat (instalarea aplicatiei)

| Wr3nch a răspuns (pentru Alinuuta):

Yeah, astea le scriu tot ei sau platesc la firme de reviews sa se ocupe.