| DEJ a întrebat:

tongue Deci... Am o problema cu facebook Am vurt sa-mi fac alt cont de facebook pe acelasi id cu contul de facebook principal..si am primit un mail si am dat pe acel link si pf... Acum merge doar contul "secundar" si nu stiu cum sa fac intru iar pe cel "principal" Scuzati categoria! FUNDA!big grin

2 răspunsuri:
| An0oNim0uS a răspuns:

Hmm pai in mod normal nu ar fi trebui sa iti poti face cont pe adresa de email pe care deja ai iun cont

| DEJ explică (pentru An0oNim0uS):

Mda. m-ai ajutat mult!