| deya100 a întrebat:

pai am o mica problema...am descarcat cu USB pozele de pe telefonul meu..in calculator dar nu le gasesc! Nu stiu unde s-au salvat sau daca s-au salvat! sad
va rog frumos sa imi spuneti pasii cum sa descarc pozele si unde le gasesc! Dau FUNDITA! :*

2 răspunsuri:
| xWeasel a răspuns:

Uita-te prin My documents > My pyctures ca acolo se salveaza automat pozele

| anonymous05 a răspuns:

Bagi cablu usb dai stocare in masa pe telefon, apoi intri in My Computer apesi dublu clic pe "partia unde ti-a aparut conectarea la usb" (zic asa sa intelegi) apoi le copiezi cu copy si paste unde iti doreste inimawinking. Bafta!