| blablabla0408 a întrebat:

pe metin2ro am un war de lv 33. Unde pot sa cresc cu el pana la lv 40? Mai pica medali pentru cal la maimute daca am lv 33? Unde pot face bani la lv 33? Otel, otravita, sirus si iteme din astea mari se gasesc in item-shop? Ce pot sa cumpar din item-shop si sa vand pe metin pentru bani?

Răspuns Câştigător
| DonTCaRe a răspuns:

Poti creste valea orcilor pana la 40. da pica medai de cal prin ultimele camere din temnita.da inteme mari se gasesc in intem-shop.sigiliu de calarie si alte inteme de lv mare.