| FireAngel a întrebat:

Bună, pls help! Am instalat jocul Township pe telefonul surorii mele şi îi apare contul meu de joc deşi gmail-ul meu nu este pe telefonul ei. Cum fac să îi apară un nou cont de la 0? L-am tot dezinstalat şi degeaba.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur/a ca nu este nici un cont comun pe ambele telefoane?
Pe Android intra la Setari>Account and backup>Account si sterge orice cont care a fost legat cu jocul, Gmail, Facebook, etc.
Dupa intra la aplicatii, la joc, storage si dai clear cache/clear data. Eventul reinstaleaza-l din nou.
Nu garantez ca o sa mearga dar poti incerca.