| SmileyGirl_9293 a întrebat:

Buna poate nu ma credeti. poate pentru ca stau si pe TPU!
dar la mine nu merge sa ma inregistrez.
si poate aveti un cont imvu poate chiar imi puteti arata cum sa devin vip ca ma auzit o gramada de zvonuri si poate va intrebati acum cateva saptamani sau luni am pus intrebare cum sa devin vip imvu la fel vreau dar nu stiu am dat si nr de la card dar tot nu merge si poate imi dati contul imvu prin mesaj sau cum vreti voi dar va rog vreau sa devin vip!puppy dog eyes

PS:sa imi explicati fara imved ca eu numi dau seama cand sa intru pe el cand e deschis dar exista si alte solutii nu?
sau id meu:carmen_floricica

1 răspuns:
| JadeT a răspuns:

Iubita numai da numarul de la card
intra pe internet pe imvu cont
si logheazate ca contul tau.si pria pagina iti arata ce pasi trebuie trebuie sa faci ca as devii vip
1 rand.trebuie sa strand 5000 credit...cand te lochezi pe imvu(pag de internet nu jocul) adic aici:http://www.imvu.com/login/
dai la free credit si ai mai multe variante...dar poti doar o data pe zi sa iti ei credit d acolo