| XDelyaBaaX a întrebat:

Poate unii dintre voi au mai jucat metin2 gx si au patit ca mine, deci sa va explic ce mi se intamplabig grineschid metin2 gx intru pe cont stau cam 10-15 secunde si se inchide metinul si imi apare un chenar cubig grinTECTED_HACKING si imi scrie numarul in paranteza...doar ca eu nu am hack si nu stiu ce as putea face, aveti vreo idee cum as putea sa rezolv aceasta problema in afara de a instala alt windows.Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| frik a răspuns:

Degeaba ai anti-virus la un moment dat o sa iei un BSOD(Blue Screen of Death) si dupa calculatoru o sa inceapa sa mearga din ce in ce mai prost pana cedeaza placa video big grin!

3 răspunsuri:
| frik a răspuns:

E de la Joc + ca recomand dezinstalarea deoarece la un moment dat din cauza acelui METIN am luat un virus care mia atacat direct placa video si am ajuns sa raman fara placa laughing. (PS: Mai bine incearca alt metin2 privat big grin)

| XDelyaBaaX explică (pentru frik):

Da dar cu alt anitivrus mergea si cu asta nou e belea

| XDelyaBaaX explică (pentru frik):

Aha

| frik a răspuns (pentru XDelyaBaaX):

Degeaba ai anti-virus la un moment dat o sa iei un BSOD(Blue Screen of Death) si dupa calculatoru o sa inceapa sa mearga din ce in ce mai prost pana cedeaza placa video big grin!