| KamiixSweet18 a întrebat:

Buna pot instala the sims 3 pe gratis?

Răspuns Câştigător
| Dilavia a răspuns:

Daca calculatorul tau are bluetooth si daca un prieten, verisor, etc, are jocurl si daca are si el / ea bluetooth til poate trimite!
funda?

8 răspunsuri:
| MisDia a răspuns:

poti daca til trimite cineva pe calculator,

| KamiixSweet18 explică (pentru MisDia):

Chiar? pai ...cum?

| KamiixSweet18 explică (pentru MisDia):

MS am mers!

| Dilavia a răspuns (pentru KamiixSweet18):

Miki! ai sims? te rog trimite-mil si mie pe mail ca merge mailul meu este dia_haney_99@yahoo.com si iti dau funda + vot si mai am conturi pe mail si iti dau funda + vot si pe celelalte conturi pe degeaba nu trebuie sa imi raspunzi la intrebari!

| Dilavia a răspuns (pentru KamiixSweet18):

Daca calculatorul tau are bluetooth si daca un prieten, verisor, etc, are jocurl si daca are si el / ea bluetooth til poate trimite!
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti trebuie sa ai CD-UL exista sims pe facebook desenat poti sa te joci acolo.

| KamiixSweet18 explică (pentru anonim_4396):

Dar pe facebook nu imi place

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamiixSweet18):

Nu ai ce face daca nu cumperi CD-UL eu am sims.

| Silviuc69 a răspuns:

Be green, be a pirate....grrrrrr happy