| HelpingPeople a întrebat:

Buna! pot sa imi bag bani prin pay safe in roblox?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Buna...Si eu am o varsta destul de mare si inca joc roblox dar nu iti recomand sa bagi bani in roblox cu toate ca ar fi banii parintilor.Stii,nu vreau sa te superi pe mine sau ceva dar candva o sa cresti maaare si nu o sa te mai joci si o sa regreti ca ai bagat sute de lei intr-un joc.Banii aia te pot ajuta muult in viitor.Sa te intretii la o facultate/un liceu.Sincer acum, candva probabil jocul va fi sters si banii sau robuxii pe care i-ai cumparat cu banii nu vor mai fi si ..da.Acum sincer vorbind stiu ca probabil esti un copil de 12- mazim 14 ani dar nu cred ca ar fi o idee buna sa cheltui bani intr-un joc(care probabil peste cativa ani il vei dezinstala ) cand ii poti strange si cand iesi cu colegii si cu prietenii sa iti iei ceva. (ceva de mancat, de imbracat, sincer acum daca strangi bani in loc sa ii bagi in roblox poti sa-ti cumperi consola sau jocul care va iesi in piata si cu banii aia stransi vei fi primul din clasa care si-l va lua)

In plus, daca ne gandim la viitor, in viitor banii ii poti investi in propria ta afacere sau poti dona la un adapost de animale/copii sau poti sa ii imparti la saraci ca daca strangi bani cu bani poti ajunge(cu toate ca putin mai greu_ mai bogatas.

Acum, nu ma lua in nume de rau ca ti-am zis toate astea si daca vrei sa bagi bani in joc baga dar asta a fost parerea mea si daca nu te-a ajutat sa ma scuzi.
O zi buna sa ai!

| HelpingPeople explică (pentru anonim_4396):

Buna! eu voiam sa imi bag 20 de lei rolling on the floor, dar multumesc pentru sfat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HelpingPeople):

Pentru faptul ca nu stiam cati bani ai fi dorit sa iti bagi, ziceam si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Sectiunea Buy Roblox>Other>PaySafe Card.