| LuckyFf a întrebat:

Bună, prieteni! Am achizitionat Gta5 si in momentul cand fac vreo misiune, uneori se blocheaza si ma scoate din joc.
Am toata cerintele jocului, m-am mai jucat si inainte putin.
Este posibil ca din cauza hartii care nu este total descoperită sa se blocheze? Sau de ce?
Precizez ca l-am dezinstalat inainte si l-am reinstalat.
Vreo sugestie de ce se intampla asta? Va rog.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Aici pot fi mai multe probleme. Incearca sa cureti pc-ul sau laptopul de praf (cel mai bine e sa il duci la un service de incredere.) Inchide tot ce nu iti trebuie inainte sa intri in joc. Daca nu e luat de pe steam, nu recomand sa il instalezi de mai multe ori. Rockstar te lasa sa il instalezi de 3 ori in total. Vezi sa ai si driverele la zi pentru placa video.