| Axys a întrebat:

Buna prieteni am n hard disck de 500 gb problema e in felul urmator cand vreau sa instalez windows pe el nu ajunge la partitii nu mi le recunoste si tot imi da sa dau f3 asta e la windows xp bine am incercat si cu windows vista si cu windows 7 si tot asa nu recunoaste partitiile ce sa fac?
Ce sfat mi-ati da...sad sa fie ceva din bios? ceea ce nu cred sa aiba vreo problema pentru ca in bios il vede dar partitiile nu
sad

1 răspuns:
| sori88 a răspuns:

Seteaza-l din bios pe ide, sau incearca xp cu driver sata integrat...