| Andreiiiiiix a întrebat:

Buna prieteni vreau si eu un metin tare cu armuri noi la magazin ceva nou itm mape noi e unu tare muraner mt3 da mie nu-mi merge dau funda cine-mi da happy

5 răspunsuri:
| Andreiiiiiix explică:

Ba cu armuri noi

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Andreiiiiiix):

Baaaaaa vezi ca este metin cu armuri noi! Ai mai vazut tu king 8, 9, 10 pe undeva? In... ai vazut

| Nick2012 a răspuns (pentru ThEEmperoR):

laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor laughing))))))))))))))))))))) auzi la el king8, 9, 10 laughing nuştiu ce metin joci tu da eu nu am mai auzit de king 10 laughing, aşa că veziţi de treabă, ai înţeles pretenaş?! laughing