| Mine12 a întrebat:

Probabil stiti jocul minecraft, vreau sa imi bag technic pack si cand il bag bag contul mi se incarca si imi apare update failed ori cateodata imi mai merge si imi apare ecranul alb ce sa fac? Dau funda celui care imi explica pas cu pas ce trebuie sa fac!

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Pai cauta crakat si daca iti da update fail ia fisierele de la technic sau un mod care vrei sa joci si introducele tu ca si mie imi da update fail. Funda?

| Mine12 explică (pentru TheDarkMita):

Am cracat si tot da fail sau daca stii de unde pot lua FTB fara premium e si mai bine

| TheDarkMita a răspuns (pentru Mine12):

Nu cred ca exista crack pentru FTB sry am cautat si eu la vremea mea