| andreeaalexandra445 a întrebat:

Recent mi-am schimbat placa de baza si video dar mi-am luat scam. Am primit o placa de 20 de lei buna de dat la gunoi si am platit 400-500 de lei pe ea. Cat ar costa o placa care poate sa ruleze Sims 4? (Ma intereseaza mai mult de Sims 4 decat celelalte jocuri pentru ca ma joc mereu)

(nu conteaza ca e nouă sau la mana a doua)

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Bună! Contează dacă vrei să rulezi jocul cu cerințele minime de sistem sau cu cele recomandate. Minimul ar costa ~200 de lei iar maximul pentru acest joc ~800 de lei.

| Florin9595 a răspuns:

Iati un rx 550 4gb o sa iti duca.