| Cristian_Catană_2000 a întrebat:

Se poate pune sonor in Gta Vice City si daca da cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| Cristizz21 a răspuns:

Da, original jocul are sunet dar a fost distribuit (piratat) fara sunet pentru ca pe vremea aia se lucra mult cu CDnsi fara sunet incapea pe un CD, cauta sa il descarci cu sunet, il gasesti pe net. sau sa il cumperi.

| Cristian_Catană_2000 explică (pentru Cristizz21):

Si nu stii de unde l-as putea descarca?

| Cristizz21 a răspuns (pentru Cristian_Catană_2000):

Nu iti pot spune asemenea lucruri aici, este interzis, oricum iti pot spune ca daca vrei sa il descarci uitate la marime trebuie sa fie in jur de 1, 3 GB, daca e mai mic, adica la 700mb este fara sunet.

| Cristian_Catană_2000 explică (pentru Cristizz21):

Tot foderul este de 1, 22 GB

| Cristizz21 a răspuns (pentru Cristian_Catană_2000):

Acela este.

| Cristian_Catană_2000 explică (pentru Cristizz21):

Si cum ii pun sonor ca n-are?

| Cristizz21 a răspuns (pentru Cristian_Catană_2000):

Inseamna ca ai descarcat o versiune modata de era asa mare. Imi pare rau, nu te pot ajuta pentru ca nu vreau sa incurajez pirateria (cauta versiune curata, originala si sa aiba in jur de 1.3Gb)