| andrei2977 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! As dori sa achizitionez o tastatura, mai precis Ducky One Mini 2 Mecha, insa am doua intrebari:
1)Daca o voi achizitiona de pe un site( https://mechanicalkeyboards.com/shop/index.php?l=product _detail&p=5593) produsul va fi livrat in situatia aceasta cu coronavirus?
2)Pe site zice ca transportul este gratuit dar de fapt doar transportul in Sua este gratuit.Cat ma va ajunge transportul, la pret ma refer?

Răspuns Câştigător
| ZeedSky a răspuns:

Da, va fi Livrat dar cu intarzieri sau va fi lasata la posta si trebuie sa o ridici de acolo.