| Neverrrrrr a întrebat:

Buna seara,am o problema,cand sunt in league of legends,nu merge sa dau ping sau sa fac scroll pe mapa, sau dupa ce deblochez camera si vreau sa ma uit pe mapa nu merge sa dau click stanga, click dreapta merge perfect.Inafara jocului mouse-ul merge perfect, am reinstalat jocul si tot la fel face.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai ping mare scrie sus in drepta dai la setari la control si restabilestele la normal sau use default depinde de limba.

| Neverrrrrr explică (pentru anonim_4396):

Nu am lag deloc in joc si daca am reinstalat jocul e normal ca setarile sa fie pe default, nu am ce setari sa fac eu.