| FeFe93 a întrebat:

Buna seara,am o problema,imi apare ca sunt conectat la internet(pc) dar cand incerc sa intru pe browser sau sa ma loghez pe skype/discord/steam sau alte programe care utilizeaza internet imi spune sa ca nu am net si sa imi verific conectiunea,se intampla la fel si cu wirelesu nu merge netu nici cand ma conectez pe telefon,ce sa fac? Mentionez ca am incercat sa dau si restart la router sau cu troubleshoot problems dar nu merge, tot asa imi face.

1 răspuns:
| ekkk a răspuns:

Probabil nu e platitori probleme de la ei sau de la router, sunt multe obtiunii
noi nu avem cum sa te ajutam, doar cei de la reteaua ta pot!
funda?