| Teodora11 a întrebat:

Bună seara. Am o problemă la un server de discord. Sunt alte servere care postează pe canal la mine și nu am posibilitatea ca la un user să-i dau kick/ban. Cum pot rezolva asta totuși?

Răspuns Câştigător
| DeadTurnerOriginal a răspuns:

Salut, ca sa scoti urmarirea unui canal pe un alt server de discord trebuie sa ai permisiunea dea a intra in setarile canalului respectiv, te duci la integrari, apoi "Canale urmarite", selectezi canalul pe care doresti sa nu il mai urmaresti si apesi pe "Anuleaza urmarirea"
Cat pentru problema cu kick/ban, acel user cel mai probabil are un grad mai mare ca al tau sau nu ai permisiunea dea a da kick/ban.