| VenCosmin a întrebat:

Buna seara am si eu o problema cu Pc-ul.
Mi-am instalat Windows 10 si imi mergea asa cu asa jocurile si tot si am zis sa instalez Windows 7 ca toti mi-au zis ca este mai bun.
Ie-am dat install, l-am instalat si nu imi merge mouseul se vede sagetica dar nu se misca eu am un laptop Asus si nici touchpad de la el nu merge. Va rog sa ma ajute cineva.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Instalează și driverele la placa de bază!

| VenCosmin explică (pentru mihai69):

Am instalat toate driverele nu stiu poate este ceva din Bios daca stii

| mihai69 a răspuns (pentru VenCosmin):

BIOS-ul nu are nimic de-a face cu versiunea de sistem de operare instalat. Dacă mergeau pe win10, trebuie să meargă și pe win7. „Șmecheria" cu win10 este că știe să ia singur driverele de care are nevoie.