| adellynna a întrebat:

Buna seara,
as dori sa stiu daca este adevarat ca exista un program pe care, daca il montezi in computerul tau, poti afla imediat daca altcineva, de pe alt computer,, stiindu-ti parola, ti-a accesat mesengerul si mailul.Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu-ti trebuie nici un program! Daca ti messengerul deschis tot timpul si altcineva se conecteaza la messengerul lui cu adresa si parola ta, atunci messengerul tau se inchide brusc. Deci, cand messengerul tau se inchide brusc (fara erori) inseamna ca altcineva s-a conectat cu adresa si parola ta de email. (dar nu este mai usor sa schimbi parola la messenger? Asa stai fara nici o grija)

Pentru completari, daca ai (foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

| adellynna explică (pentru neluL):

Multumesc.va acord Funda!

| neluL a răspuns (pentru adellynna):

Cu placere! bye, bye wave
(si vorbeste la persoana intai big grin )