| Vlad0 a întrebat:

Bună seara. Cine se pricepe poate sa ma ajute si pe mine la ceva? Am un cont de fortnite si am schimbat emailul de la el recent. Cand m-am logat pe el pe epic games si m-am dus la general, mi-a arătat alt email. Am dat refresh dar degeaba. (contul a fost cumpărat de mine). Problema este ca inainte aveam full acces la el, dar acum nu mai am. Nu stiu cum s-a resetat emailul daca eu l-am schimbat. Înainte sa fie alt email, imi arata ca nu pot sa-l schimb. Eu nu înțeleg. Eu pot schimba emailul de abia in luna iulie.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Probabil persoana care ti la vandut a incercat sa faca scam si sa il ia inapoi (poate zice ca a fost hacked si se reseteaza contul la mail-ul original, se rezolva cu ticket la support).

| Vlad0 explică:

Si cum fac ticket la suport?