| Arad_Umbe_1989 a întrebat:

Buna seara, ieri am cumparat un playstation 3 slim impreuna cu 7 jocuri, printre ele fiind si gta 5, care din pacate la installing 4523/8486 MB se opreste, dar rotita de incarcare nu, am dat restore, nimic, la fel. Ce poate avea?

2 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Playstation 3 slim? Esti sigur ca nu 4? laughing
Hard-ul cel mai probabil.

| iMihai98 a răspuns:

Salut, daca l-ai cumparat la mana a2a s-ar putea ca hardul sa fie stricat, ținând cont ca tu ai cumparat un ps3 slim singurul pe care l-an gasit pe net e un ps3 slim de 160 gb, daca tu ai zis ca ai deja 7 jocuri, daca le ai deja instalate se poate sa fi ramas fara spatiu de stocare, incearca sa intri in setari si o sa iti arate cati mb/mb ai.