| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara! Intrebarea mea este daca poti vedea cuiva statusul de pe WhatsApp chiar daca nu esti conectat? De ex X a avut ultimul contact alaltăieri iar eu mi-am actualizat statusul azi, e posibil sa il fi văzut printr-o anumită metodă? Intreb asta pentru ca am vazut un canal de indieni care arătau tot felul de șmecherii din astea dar nu am inteles exact ce doarece au o engleză.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Paulllllla a răspuns:

Buna! Din ce stiu eu, nu e posibil. Sunt multe trucuri pe net, dar nu inseamna ca si functioneaza.Doar parerea mea!